Każdy z nas zasługuje na przestrzeń, w której będzie mógł wyrazić siebie – swój indywidualny styl. To motto jakim kieruje się firma COVERLOVER nominowana w konkursie Influencer’s Top. Sprawdźcie koniecznie!

COVERLOVER oferuje każdemu taką możliwość, w wyjątkowym kreatorze do projektowania okładek. Nie potrzeba wybitnego talentu plastycznego ani dużo czasu, by stworzyć własny indywidualny projekt. W oparciu o kolekcje grafik, umieszczone na COVERLOVER łatwo i intuicyjnie każdy może wyrazić siebie. Nie od dziś wiadomo, że to kreatywność buduje wartość. Poprzez możliwość zabawy w projektowaniu, nawet najmłodsi mogą odkrywać i rozwijać swoją pomysłowość. Mogą poczuć jak ich projekt materializuje się na papierze w swój wyjątkowy w pełni użytkowy – zeszyt, notes, planer, szkicownik, który po zakończeniu projektowania, może zamówić na platformie COVERLOVER. Nasza propozycja spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem młodzieży oraz mam chcących rozwijać talenty swoich najmłodszych pociech.

Zapraszamy do projektowania – miłej zabawy 🙂

COVERLOVER – wielkie pomysły, potrzebują przestrzeni

Zamiast masowej produkcji oklepanych wzorów, przygotowany został wyjątkowy i unikalny Notatnik, Planner, Szkicownik czy Zeszyt (samemu można wybrać sobie funkcjonalność).

To miejsce, które pomieści wszystkie Twoje pomysły i pozwoli Ci wyrazić siebie. Marka zrewolucjonizowała proces zakupu i projektowania w jednym narzędziu. Zamawiający ma wpływ na wygląd swojego produktu.

O COVERLOVER, a właściwie o Tobie

COVERLOVER to magazyn na niekończące się pomysły. Może być miejscem na refleksje. Miejscem, gdzie puszczane są wodze fantazji. Równie dobrze można używać go do zapisywania notatek na lekcjach, tak po prostu. Mimo, że lubimy swój smartfon, nic nie zastąpi papieru i wolności jaką Ci daje. Marka uznała, że to jednak za mało. Kartka, na której codziennie śmigasz, staje się wyrazem Twojej wyjątkowości – ambasadorem Twojej kreatywności. Jedynym rozwiązaniem, jest skonstruowanie jednej sztuki notatnika, na indywidualne zamówienie.

To burzy dotychczasowy porządek na rynku zeszytów.

 

Teraz to Ty jesteś projektantem 

COVERLOVER dostarcza narzędzie i platformę do tworzenia – zanim chwycisz zeszyt w swoje ręce. Stajesz się autorem, który wyraża swoją wyjątkowość już od okładki. Masz nieograniczoną możliwość kombinacji parametrów (format, kolor kratki, personalizacja (wpisz swój tekst), możliwość „wklejenia” na okładce swojego name tag’a z Instagrama, po jego zeskanowaniu każdy może szybko znaleźć się na Twoim Insta.

Pod zdrapką znajdziesz pogodną niespodziankę.

Twój projekt

Na platformie COVERLOVER zaprojektuj swoja okładkę. Wybierz kolekcję, wybierz fragment wzoru, który Ci najbardziej odpowiada, powiększ lub pomniejsz wybrany motyw, wybierz ulubiony zestaw kolorów. Uczyń go niepowtarzalnym, uczyń go naprawdę Twoim. Gotowe!

To wystarczy marce, żeby zacząć produkcję notatnika skrojonego na Twoja miarę.

COVERLOVER sprawdza indywidualnie każdy egzemplarz, czy wszytko się zgadza – od technicznych aspektów, po elementy designu – wpisany przez Ciebie tekst, brak wulgaryzmów. Szerzy pozytywne emocje i podpisuje się pod każdym produktem, który dostajesz w swoje ręce. To musi być dopracowane w 100%, z klasą. Okładka drukowana jest na wysokogatunkowym papierze, dodawana jest  powierzchnię aksamitną w dotyku. Pełna elegancji wyjątkowa oprawa nadaje szlachetności Twojemu produktowi. Najwyższa jakość – bez kompromisów, praktyczna i trwała w użytkowaniu. Oczywiście każdy z elementów jest w 100% wyprodukowany w Polsce!

artykuł powstał we współpracy z COVERLOVER