Firma 2N-Everpol Sp. z o.o., dystrybutor cenionej marki Blaupunkt w kategorii małego AGD, domowego i przenośnego sprzętu audio oraz samochodowych urządzeń audio-wideo, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu i oczekiwaniom rynku, podjęła z początkiem roku 2017 decyzję o wprowadzeniu do swojego portfolio nowej marki o nazwie PRIME3. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2019 z oczyszczaczem powietrza SAP11.

Smog, alergeny, kurz pełen roztoczy, bakterii i wirusów to zanieczyszczenia, których ilość powinniśmy ograniczyć do minimum w powietrzu, którym oddychamy. Na szczęście większość z nich możemy usunąć przy użyciu oczyszczacza powietrza. Propozycją, która zadowoli wszystkich pragnących czystego powietrza w swoich domach czy biurach jest nowy, kompaktowy oczyszczacz powietrza PRIME3 SAP11.

 

Oczyszczacz powietrza PRIME3 SAP11

Oczyszczacz powietrza PRIME3 SAP11

 

Urządzenie jest wyposażone w bardzo skuteczny, trzystopniowy system oczyszczania powietrza. Pierwszy z filtrów, zawierający węgiel aktywny, usuwa z powietrza szkodliwe gazy i chemikalia m.in. formaldehyd i lotne związki organiczne, a także eliminuje nieprzyjemne zapachy. Filtr HEPA zatrzymuje aż 99,95% cząstek wielkości powyżej 0,3 μm. Natomiast jonizator skutecznie przeciwdziała rozwojowi bakterii, wirusów i grzybów. SAP11 charakteryzuje się wysoką wydajnością, czyli ilością powietrza przefiltrowywaną w czasie 1 minuty. Wydajność urządzenia określa wskaźnik CADR, który w modelu SAP11 wynosi 40 m3/h (przepływ oczyszczonego powietrza).

Warto również zwrócić uwagę na wskaźnik temperatury i wilgotności powietrza, w który wyposażony został oczyszczacz. Pozwala on bowiem na bieżące monitorowanie tych parametrów w pomieszczeniu i reagowanie na wszelkie niekorzystne zmiany. Natomiast zastosowanie dotykowego panelu sterowania sprawia, że korzystanie z urządzenia jest proste i intuicyjne. Cechą charakterystyczną oczyszczacza powietrza SAP11, którą z pewnością doceni wielu użytkowników, jest jego smukły kształt i nowoczesny design. Dzięki temu bez problemu zmieści się on na nocnym stoliku czy na biurku i doskonale wkomponuje w każde nowoczesne wnętrze.

 

 

Oczyszczacz powietrza PRIME3 SAP11

Oczyszczacz powietrza PRIME3 SAP11

 

Jedną z głównych idei, która przyświecała powstaniu nowego projektu, było dostarczenie Klientom produktów najwyższej jakości, którą mogą się pochwalić znani i cenieni na rynku producenci, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny oferowanej przez mniej rozpoznawalne marki. Priorytetowe założenie marki PRIME3 to pełne zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, co umożliwia nam dostarczenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które spełniają oczekiwania wymagających odbiorców.

Największym atutem produktów sygnowanych logiem PRIME3 jest gwarantowana przez przystępną cenę dostępność, a także zachowanie pełnej funkcjonalności oferowanych artykułów. W obszernej ofercie PRIME3 znajdują się produkty z kategorii sprzętu elektronicznego domowego użytku, głośników mobilnych, przenośnych systemów nagłaśniających, samochodowych rozwiązań audio-wideo oraz drobnego sprzętu gospodarstwa domowego.

artykuł powstał we współpracy z 2N- Everpol Sp. z o.o.