Czy Twoim zdaniem rajstopy mogą być innowacyjne? Czy mogą wyróżniać się czymś szczególnym i w wyjątkowy sposób spełniać oczekiwania Kobiety w XXI wieku? Jako marka Veera zapewniamy Cię, że rajstopy mogą być właśnie takie. Nie bez powodu. Zostały one nagrodzone wielokrotnie przez konsumentów za jakość i skuteczność, a teraz zostały nominowane w plebiscycie Influnecer’s Top 2019. Odkryj rajstopy Veera idealne dla Kobiety w XXI wieku i przekonaj się, że masz wybór!

Zdrowe piękno Twoich nóg

Rajstopy Veera nie są zwykłymi rajstopami. To wyjątkowe rajstopy na miarę XXI wieku, ponieważ spełniają potrzeby i oczekiwania nowoczesnej Kobiety. W jaki sposób to robią? Najprościej ujmując – dbają o zdrowie i piękno Twoich nóg.

Są to rajstopy kompresyjne, czyli takie, które posiadają stopniowany ucisk. Dzięki niemu, w ciągu dnia poczujesz lekkość nóg, a po całym aktywnym i zabieganym dniu nie będziesz czuła zmęczenia nóg, bólu czy ciężkości. Te niedogodności zazwyczaj wynikają z pogorszonego krążenia w nogach, a stopniowany ucisk w rajstopach Veera skutecznie je poprawia. Dzięki temu, krew stale jest kierowana w kierunku do serca, a krążenie w nogach jest prawidłowe. To wpływa na to, że kompresyjne rajstopy skutecznie zapobiegają pojawieniu się żylaków, a Ty możesz cieszyć się zdrowiem Twoich nóg.

 

Seksowne nogi na każdym kroku

Teraz rozprawimy się z mitem, który dotyczy rajstop kompresyjnych. Wiele Kobiet twierdzi, że rajstopy ze stopniowanym uciskiem nie mogą wyglądać kobieco i są zarezerwowane raczej dla starszych Pań niż nowoczesnych Kobiet. Jeśli choć raz zobaczysz i założysz rajstopy kompresyjne od razu przekonasz się, że ich to nie dotyczy. Rajstopy Veera są bardzo kobiece, wyglądają jak wysokiej jakości klasyczne rajstopy, a przy tym jeszcze posiadają stopniowany ucisk, który dba o zdrowie nóg. Materiał, z którego je wykonano  posiada silną strukturę, która solidnie utrzymuje sylwetkę i modeluje ją. Dzięki temu, rajstopy Veera dbają o piękno Twoich nóg, sprawiając, że będziesz czuła się seksownie i kobieco.

 

Rajstopy Premium

Veera Premium to jedna z linii naszej marki, w której znajdzieszrajstopy ze stopniowanym uciskiem na miarę XXI wieku. Dodatkowo w tej linii mamy pończochy i podkolanówki. Linia Veera Premium nie bez powodu ma taką nazwę. To linia produktów kompresyjnych najwyższej jakości. Dają one uczucie lekkości i komfortu nóg przez cały dzień. Produkty uciskowe są wykonane z mikrofibry, która jest niezwykle miękka i przyjemna w dotyku. Dzięki Veera Premium otulisz swoje nogi niezwykłą miękkością i jednocześnie zadbasz o ich zdrowie.

Veera Premium

Veera Premium

 

Dlaczego warto wybrać rajstopy Veera?

Ściskają na zdrowie – posiadają stopniowany ucisk, który sprawia, że na koniec dnia nie będziesz odczuwała bólu i zmęczenia nóg. Za to w ciągu dnia, rajstopy nadadzą Twoim nogom niesamowitej lekkości.

Są odporne na puszczanie oczek – dzięki innowacyjnej technologii plastra miodu, rajstopy są odporne na puszczanie oczek, a Ty nie musisz zabierać zapasowej pary do torebki.

Są niesamowicie trwałe – swoje uciskowe właściwości zachowują przez minimum 6 miesięcy, a to oznacza że w ciągu pół roku możesz zaoszczędzić nawet 4x więcej, niż wybierając tradycyjne rajstopy podatne na zniszczenia i zużycie.

Zapewniają poczucie świeżości – technologia Silver+ i obecność jonów srebra sprawiają, że  dbają o higienę i komfort przez cały dzień.

Skuteczność potwierdzona nagrodami –Veera od lat cieszy się uznaniem konsumentów, co świadczy o skuteczności nie tylko rajstop, ale wszystkich produktów uciskowych. Nasza marka zdobyła m.in. tytuł Lidera Konkurencyjności 2018, nominację do Certyfikatu Jakości Roku 2016, nagrodę Konsumencki Lider Jakości 2015 i 2017.

 

Czy teraz już wiesz, dlatego rajstopy Veera są innowacyjne i spełniają potrzeby Kobiety w XXI wieku? Po co zatem nosić zwykłe rajstopy, skoro możesz nosić niezwykłe kompresyjne rajstopy ?

 

Veera Premium

Veera Premium

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Veera

www.veera.pl

https://www.instagram.com/veera_pieknenogi/

https://www.facebook.com/pieknenogi/