Sami o sobie mówią, że są entuzjastami projektowania wnętrz.

„Chcemy, aby mieszkało się w nich z radością. Tworzymy dobrze zaprojektowane meble dopasowane nie tylko do każdego stylu, ale także do domowego budżetu. Jesteśmy dla naszych Klientów. Dbamy o ich wygodę oraz niepowtarzalny charakter wnętrz. Naszą specjalnością jest projektowanie i produkcja wysokiej jakości mebli tapicerowanych”

Allaboutlife stawia na firmy z pomysłem i charakterem. Tym bardziej spieszymy poinformować, że niebagatelny fotel Lazy Lukka od MIUFORM.COM otrzymał nominację w kategorii dom i wnętrze w plebiscycie Indluencer’s TOP 2019.

Lazzy Luka

Lazzy Luka

 

Czysta przyjemność leniuchowania. 

Nowoczesny styl, niebanalna stylistyka, doskonała jakość siedzenia, której sprzyjają: wygodna poducha oparciowa oraz oryginalne podłokietniki w kształcie poduszki. Tkanina o wielotonowym splocie wprowadza atmosferę ciepła, a guzik i drewniane toczone nóżki subtelnie nawiązują do skandynawskich korzeni modelu.

Lazzy Luka

Lazzy Luka

 

 

Wygoda, relaks, spokój… Ta forma stworzona została dla czystej przyjemności leniuchowania. Lazy Lukka sprawia, że czas się zatrzymuje. Sami zobaczcie

Lazzy Luka

Lazzy Luka

 

Lazzy Luka

Lazzy Luka

 

Lazzy Luka

Lazzy Luka

 

  • tkanina: wielotonowy splot (poliester 100%)
  • występuje w w kolorach: ciemny beż/jasny szary/ciemny szary/turkus/ciemny niebieski
  • wymiary (SxWxG): 90x90x95 cm
  • wysokość siedziska: 42 cm
  • wysokość nogi: 10 cm

 

 

 

Całą ofertę MIUFORM.COM znajdziecie na www.miuform.com 

lub podczas trwających właśnie targów WARSAW HOME, do 6 października, stoisko 3.20

 

Artykuł powstał we współpracy z MIUFORM.COM