Studio manicure PINK to miejsce, stworzone z myślą o kobietach – miejsce, gdzie nie tylko zrobisz profesjonalny manicure, pedicure, makijaż, czesanie lub upięcie, regulacje brwi i przedłużanie rzęs, a również odpoczniesz, zrelaksujesz się, odprężysz się.

Oprócz zwykłego manicure lub pedicure w PINK możesz wykonać zabieg SPA (Vegan SPA) dla dłoni lub dla stóp z maseczką, peelingiem oraz masażem. To jest naprawdę dobry pomysł na odpoczynek i chwilę relaksu z kawą lub herbatką.

Naszym  motto jest naturalność, więc robiąc przedłużanie paznokci lub rzęs możesz być na 100% pewna że będą wyglądały bardzo ładnie i naturalnie.

Studio Pink otrzymuje nominację w Influencer’s Top za zabieg przedłużania rzęs.

W przedłużaniu rzęs wykorzystujemy sztuczne rzęsy, nie wykonujemy przedłużania rzęsami z naturalnego włosa z norek, jesteśmy Cruelty-Free. 

Rzęski których używamy są  cienkie oraz lekkie, więc nie obciążają naturalnej rzęsy oraz nie sprawiają dyskomfortu przy noszeniu.  W naszej ofercie również można znaleść kolorowe rzęsy, które fajnie się sprawdzą przed ważną imprezą lub przed sesją zdjęciową.
Stylistki studio cały czas biorą udział w różnych treningach i doszkalają się żeby powiększyć swoje doświadczenie. Naprawdę ogromny wybór lakierów mamy aż 220 kolorów, pyłków i innych zdobień, wybór który cały czas się powiększa, żeby każda z klientek mogła wybrać coś w 100% dla siebie oraz odpowiednie z trendami sezonu.
W Studio manicure PINK narzędzia są sterylizowane po każdym zabiegu z myślą o zdrowiu klientek, a np. pilniki są jednorazowe. Sam salon jest czysty i zadbany. Właścicielki Studio codzienne sprawdzają czystość salonu, bo uważają, że to jest tak samo ważne jak ładny wystrój.