Serum do twarzy z najnowszej linii Artemis Med jest preparatem o silnym działaniu nawilżającym i łagodzącym skórę z problemami, jednocześnie chroniąc ją przed szkodliwymi czynnikami środowiska.

Dzięki zawartym w nim składnikom szczególnie polecany jest dla skóry wrażliwej oraz naczynkowej. Produkt przyjazny dla alergików. Bez alkoholu, bez parabenów, bez silikonów, bez nanomateriałów i bez barwników syntetycznych.

Artemis MED: najwyższy stopień czystości, maksymalna skuteczność! Serum otrzymuje nominację Influencer’s Top

Wyciąg z Szyszki Alpejskiej ma działanie łagodzące podrażnienia,  ściągające i przeciwstarzeniowe, wyciąg z Arniki Górskiej wykazuje działanie przeciwzapalne, obkurcza i uszczelnia naczynia krwionośne, wzmacnia skórę, zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom, pantenol ma silne działanie łagodzące podrażnienia.

Allanolina działa nawilżająco, regenerująco, przeciwzapalnie, poza tym ma działanie silnie kojące i ściągające; łagodzi zaczerwienienia na twarzy, zmniejsza pieczenie oraz świąd skóry.

Stosowanie: Stosować rano i wieczorem. Niewielką ilość preparatu nanieść na skórę twarzy. Następnie zastosować kolejne kroki pielęgnacyjne.

Efekt po zastosowaniu: 

Serum pozostawia skórę nawilżoną i ukojoną. Podrażnienia są złagodzone a skóra dodatkowo jest  chroniona przed wpływem czynników zewnętrznych.

Marka ARTEMIS powstała w Szwajcarii w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony konsumentów ze skórą wrażliwą i alergiczną na łagodne i dostosowane pod względem składników aktywnych produkty do pielęgnacji skóry.
Głównym składnikiem obecnym we wszystkich produktach marki jest wyciąg z Szarotki szwajcarskiej pozyskiwanej w Alpach. Kwiat ten wykazuje się niezwykłą odpornością na działanie warunków atmosferycznych i zmian temperatury a jego wyciąg naturalnie wspiera funkcje skóry.
Wszystkie produkty posiadają formułę zoptymalizowaną pod kątem alergenów-nie zawierają w swoim składzie żadnego z 26-ciu alergenów zapachowych najczęściej występujących w kosmetykach.
Dodatkowo, każdy z produktów marki zamykany jest znakiem Szwajcarskiego Czerwonego Krzyża co potwierdza ich autentyczne pochodzenie oraz spełnienie wymagań jakościowych.
Produkty marki Artemis są rekomendowane przez alergologów i dermatologów- otrzymały pozytywną opinię Instytutu aha! Allergiezentrum Schweiz-szwajcarskiego Instututu Alergologii.

Marka dostępna w wybranych perfumeriach Douglas.