To znacznie więcej niż krem przeciwstarzeniowy! To zamknięta w słoiczku esencja młodości, która dzięki technologii Tens-Active®, otula twarz matrycą 3-D, zapewniając natychmiastowy efekt liftingu i odmłodzenia rysów twarzy. Ten krem wzbudził nasz zachwyt – nominacja  Influencer’s Top.

Formuła kremu zawiera również kompleks Lift HD®, połączenie cennego ekstraktu z brązowych alg z bioaktywnym tetrapeptydem, który stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Dzień po dniu struktura skóry jest przebudowywana, naskórek staje się jędrny, zmarszczki spłycone, a skóra wygląda widocznie młodziej. Specjalne wieloskładnikowe pudry wychwytują światło, sprawiając, że cera staje się świetlista i wygląda perfekcyjnie.

Marka dostępna w sklepie firmowym: https://www.collistar.com/pl/

Mediolan, 1983.
Ze strategicznej wizji Pani Danieli Sacerdote narodziła się marka Collistar. Marka włoska, innowacyjna, pełna kreatywności, dla której poszukiwanie piękna i innowacyjnych rozwiązania stanowi podstawy jej filozofii. Filozofii, dzięki której marka będąca jedynie działem w korporacji farmaceutycznej, stała się kosmetyczna marką dystrybuowana na całym świecie i już w 2013 roku uzyskała pozycję lidera* rynku, którą utrzymuje co roku, przez 16 ubiegłych lat.