Za marką marmollada stoi Agata Karcz, absolwentka Wydziału Architektury Pwr. Firma rozpoczęła swoją działalność już w 2010 roku na fali mody na filc. Obecnie w pracowni powstają unikatowe, minimalistyczne i proste torebki – z grubego wełnianego filcu, z bawełny i  zamszu, a także małe portfele o minimalistycznym kroju wykonane z grubej bawełny lub impregnowanego papieru.

 

Z największą radością witamy markę marmollada w gronie nominowanych Plebiscytu Influencer’s TOP 2020

„Mniej znaczy więcej” to główna wartość marki marmollada. Pracujemy w duchu slow fashion, nie podążamy za trendami, nie projektujemy co sezon nowych torebek w obowiązującym kolorze. Nasze projekty są minimalistyczne, klasyczne, ponadczasowe, nie na jeden sezon. Zawsze można wrócić do swojego ulubionego modelu, ponieważ nie rezygnujemy ze sprawdzonych i lubianych przez klientki produktów.

Maksyma „mniej znaczy więcej” odnosi się również do kupowania mniejszej ilości rzeczy. Jest to trochę nietypowe stanowisko, ale jako producent zachęcamy do tego aby kupować mniej rzeczy a dobrej jakości. Jesteśmy zwolennikami prostych, doskonale wykonanych projektów, modnych przez lata. Wszystkie elementy są starannie wycinane i dopasowane do siebie.  Pieczołowicie zszyte i rozprasowane tak, aby finalny efekt był doskonały. Produkty w ofercie marmollada są przemyślane, przetestowane pod kątem funkcjonalności, wytrzymałości oraz jakości tkanin i elementów wykończeniowych. Dzięki temu torebki przez nas wykonane będą nam służyły przez lata. Flagowymi torebkami są te wykonane z wełnianego filcu, tkaniny sprawdzonej przez lata. Torebki filcowe nie rozciągają się, nie tracą koloru, są bardzo pojemne i wytrzymałe, proste i klasyczne.

Zachęcamy do wybrania swojego ulubionego modelu w idealnie dopasowanym kolorze i noszenia go zawsze i wszędzie, gdy przyjdzie na to ochota.

https://marmollada.pl/
https://www.facebook.com/marmolladabags/
https://www.instagram.com/marmollada_bags/

Artykuł powstał we współpracy z marką marmollada