Pielęgnacja zębów to w obecnych czasach absolutna konieczność. Aby cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem należy używać wartościowych i dobrych past. Rewelacyjna ziołowa formuła past do zębów Himalaya Herbals oparta jest na naturalnych, w 100% roślinnych i starannie wyselekcjonowanych składnikach. Zapewni zębom i dziąsłom pełną, 12-godzinną ochronę. Dzięki zawartości wyciągu z rośliny Miswak pomagają zapobiegać krwawieniu dziąseł i zapewniają ich ochronę.

Skład pasty do zębów ma ogromne znaczenie. Pasty od Himalaya Herbals swoją moc czerpią z ajurwedy, czyli starozytnej, ponad 5000-letniej nauki wedyjskiej wywodzącej się z inni. Ta forma naturalnej, holistycznej medycyny wykorzystuje zioła, dietę, jogę, ćwiczenia, mantry, aromaty, medytację, zabiegi olejne i masaż ajurwedyjski w celu promowania dobrego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Nowością nominowaną w konkursie Influencer’s Top są rewelacyjne pasty do zębów Dental Cream. Dostępne są aż trzy produkty, których naturalny skład pomaga pokonać takie problemy jak przykry zapach z jamy ustnej czy krwawiące dziąsła.

Himalaya Dental Cream Neem naturalna pasta do zębów bez fluoru. Unikalna, testowana klinicznie formuła zawiera Neem zwane “cudownym drzewem” dla zdrowszych dziąseł i zębów. Pasta posiada naturalne właściwości antybakteryjne i przeciwpróchnicze, a Neem pomaga utrzymać prawidłową higienę jamy ustnej i zapewnia czystsze zęby.

 

Himalaya Dental Cream z goźdzkiami pozwala utrzymać orzeźwiający i długotrwały świeży oddech. Właściwości  antybakteryjne goździka pomagają zachować świeżość, czystość i zdrowie jamy ustnej.

Himalaya Dental Cream z naturalną solą to pasta, która pomaga utrzymać promienny i bialszy uśmiech przez długi czas. Sól stanowi naturalny środek ścierny, zapewnia dokładne oczyszczanie, jednocześnie chroniąc przed powstawaniem przebarwień i plam. Pomaga zachować zdrowe zęby i dziąsła.

Naturalne pasty Himalaya są idealnym rozwiązaniem dla całej rodziny. Każdy znajdzie dla siebie pastę, która pomoże zwalczyć nieprzyjemne problemy jamy ustnej i pozwoli cieszyć się pięknym oraz zdrowym uśmiechem w stylu gwiazd.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Himalaya.