Mini “nerka” biodrowa dla dzieci od Shellbag z nominacją Influencer’s Top 2020 . Zaprojektowana z serduchem, wykonana z precyzją. Potrafi zachęcić  niejednego szkraba do długiego spaceru 🙂  Posiada dwie kieszonki np. na ulubione skarby maluszka lub małe przekąski oraz egulowany pasek w obwodzie.

Właścicielem marki jest firma Topq, która swoją działalność usługową rozpoczęła w 2006 r w Gdańsku. Wieloletnie starania oraz poświęcenie zaowocowały rozbudowaniem działalności i zwiększaniem możliwości produkcyjnych w zakresie tekstyliów, dzięki czemu  mieliśmy możliwość stworzenia marki Shellbag.

Zespół Shellbag to kilka pozytywnie zakręconych osób, które swoje inspiracje przenoszą na tworzenie nowoczesnych i praktycznych akcesoriów „lifestyle”.

Od samego początku wychodziliśmy z założenia, że chcemy tworzyć coś wyjątkowego, coś z ciekawym designem i doskonałą jakością. Dzięki posiadaniu włąsnej  fabryki, możemy bacznie przyglądać się całemu procesowi produkcji na każdym etapie. Wszystko co oferujemy, to nasze autorskie pomysły zawsze zgodne z panującymi trendami. Świadomość tego, iż naszym odbiorcą jest młody człowiek,  sprawia iż  w swoją pracę wkładamy  jeszcze więcej serducha i dobrej energii 😉 https://www.shellbag.com