Luba Group to polska marka tworząca innowacyjne produkty do domu. Ich misją jest praca nad zamianą żmudnych domowych obowiązków w przyjemne rytuały. Linia COMFORT została stworzona tak, by dostarczać wyjątkowych doświadczeń podczas sprzątania. Ściereczki są nie tylko duże, wygodne i wydajne, ale także pięknie pachną.

Formuły ściereczek, materiały z jakich są wykonane, ich wielkość czy opakowanie są odpowiednio przebadane i dostosowane do potrzeb Konsumenta. Produkty LUBA powstają z najwyższą starannością i dokładnością, o czym świadczą również wdrożone systemy i certyfikaty.

Marka dba o środowisko, dlatego wykorzystuje głównie naturalne włókniny nowej generacji takie, jak biodegradowalny tencel czy rozpuszczalną w wodzie włókninę celulozową, dodatkowo receptury produktów zawierają naturalne składniki bezpieczne nawet dla wrażliwej dla skóry.

Ściereczki nawilżane LUBA to prosty i nowoczesny sposób na czysty i pachnący dom. Delikatnie, ale skutecznie usuwają zabrudzenia dzięki specjalnej kompozycji aktywnych środków czyszczących, zostawiając po sobie subtelny, świeży zapach.

 Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020 z nawilżanymi ściereczkami do gospodarstwa domowego.

 

Luba Group w Influencer's Top 2020

Luba Group w Influencer’s Top 2020

 

 

 

 

artykuł we współpracy z marką Luba