Provitus jest rodzinnym, polskim, a co ważne tradycyjnym producentem owoców, warzyw oraz grzybów. Provitus to uznana i rozpoznawalna marka dzięki wysokiej jakości produktów zarówno w zakresie estetyki opakowań jak i ich walorów smakowych. Przetwory marki Provitus można znaleźć na półkach wiodących sieci handlowych t.j. Carrefour, Auchan, Real, Tesco, Kaufland, Polomarket i innych. Firma była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana m. in. Złotym Medalem na targach „Polagra” czy uczestnikiem programu POLSKA DOBRA ŻYWNOŚĆ.

Nasze kulinarne jury Plebiscytu Influencer’s TOP2020 już zaciera dłonie na widok przepysznych buraczków zasmażanych, ogórków konserwowych czy kimchi od Provitus.

Provitus oferuje swoim klientom aż 10 rodzajów ogórków konserwowych.
Zaufanie do marki Provitus spowodowało, że nawet wyglądająca na dziwną forma, kolor, postać „yellow mellow” ogórków kozackich nie powstrzymała, a wręcz zachęciła klientów do ich zakupu.

 

Produkt, którego recepturę wyciągnięto ze starego „przepiśnika” stał się hitem sprzedażowym i totalnym bestsellerem.Ogórki kozackie, w zalewie musztardowej to prawdopodobnie najlepsze ogórki na świecie.

Klasyka polskiej kuchni – buraczki zasmażane.
Śmiało można powiedzieć, że ten smakowity dodatek do dań obiadowych spotykaliśmy wszyscy w naszych domach, przedszkolnych i szkolnych stołówkach, barach, knajpkach, a nawet najwytworniejszych restauracjach. Buraczki zasmażane.

 

Kimchi . Przez żołądek do serca?
Bogactwo witamin i minerałów oraz niezwykłe właściwości pro biotyczne spowodowały, że świat uznał tę koreańską sałatkę za „super food”. Także wielu polskich ekspertów żywieniowych plasowało kimchi w najważniejszych trendach żywieniowych 2019 roku.

Jak ustaliła nasza redakcja, ktoś kto raz kupił kimchi przechodzi powolny, ewolucyjny proces przemian w emocjonalnych i smakowych ocenach tej sałatki. Od poznania i przyswojenia , przez polubienie, aż do bezwzględnej potrzeby posiadania kimchi w lodówce. Tak. Miłości do kimchi można się nauczyć. I to jest jej jeden z fenomenów.

Dajemy naszym klientom istotne i ważne ułatwienie do przygotowania obiadu.

 

 

Smaczne, zdrowe, zasmażone wg starej szkoły.

Artykuł powstał we współpracy z marką Provitus
www.provitus.com.pl