AURI to synonim luksusu i klasycznej elegancji. Produkty tej marki spełniają najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Wykreowane przez AURI akcesoria kosmetyczne wyróżnia wysoka jakość wykonania z zachowaniem dbałości o detale.

Każda kobieta lubi czuć się piękna i tym pięknem dzielić się ze światem. Wspaniałym uzupełnieniem każdego makijażu są sztuczne rzęsy LISA od marki AURI.  Sprawiają, że oczy stają się większe i wyraźniejsze, a spojrzenie intrygująco zalotne. Cała twarz nabiera nowego, urzekającego wyrazu.

Witamy markę AURI w III edycji Plebiscytu Influencer’s TOP2020

Idealnie wyprofilowany kształt rzęs jest łatwy w aplikacji i zmysłowo podkreśla oczy. Natomiast fakt, iż zostały wykonane ręcznie z delikatnego, syntetycznego włókna sprawia, że są ultralekkie i nie obciążają naturalnych rzęs. Niewyczuwalne na powiece, dzięki mocowaniu na cienkim i elastycznym, przezroczystym pasku, który staje się niewidoczny po aplikacji. Wszystkie te atuty wpływają na komfort noszenia. Profesjonalne sztuczne rzęsy LISA zostały zaprojektowane bowiem z myślą o kobietach ceniących perfekcyjny wygląd.

Rzęsy mogą być używane wielokrotnie. Opakowanie ułatwia prawidłowe przechowywanie.

 

Sposób użycia: Przymierz rzęsy do powieki i jeśli to konieczne przytnij, aby idealnie dopasować ich długość. Na pasku rzęs dokładnie rozprowadź klej. Odczekaj ok. 30 sekund. Przytrzymując rzęsy pęsetą, przyklej je możliwie najbliżej linii naturalnych rzęs i delikatnie dociśnij.

Podczas zdejmowania, chwyć koniec paska przy zewnętrznym kąciku oka i delikatnie odklej. Oczyść z pozostałości kleju. Aby rzęsy zachowały swój kształt i były gotowe do ponownego użycia, przechowuj je w dedykowanym opakowaniu.

Artykuł powstał we współpracy z marką AURI