FeelBear to niezwykle uroczy Miś, napełniony uczuciem, który może przemówić Twoim głosem! Nowoczesna przytulanka, sprawi, że dziecko będzie mogło usłyszeć Twój głos nawet jeśli będą dzieliły was duże odległości. Nominacja Influencer’s Top dla tej cudownej przytulanki.

Głos Mamy jest niezastąpiony, jest najważniejszym dźwiękiem w życiu dziecka, dlatego Miś idealnie sprawdza się, gdy idziesz do pracy lub zostawiasz dzieci u Babci. Twoje dziecko czuje się wówczas bezpiecznie, a

Ty czujesz się spokojnie, że cząstka Ciebie jest razem z nim. FeelBear sprawdza się również jako świetny prezent dla młodej Mamy, z okazji urodzin lub ukończenia ważnego etapu w życiu dziecka.

Miś wykonany jest w stylu rękodzieła, z użyciem wysokiej jakości materiałów hipoalergicznych. Mechanizm umieszczony w miejscu serca misia umożliwia odtwarzanie dowolnych słów, bajki, kołysanki, życzeń. 

Nagraj kilka słów, które Miś będzie powtarzał Twojemu dziecku, dzięki czemu podarujesz uczucie bliskości, a ciepłe i pokrzepiające słowa, których słuchają dzieci, wspomogą ich rozwój.

Informacje techniczne:

Nagranie należy przesłać do nas przez przegladakę internetową www.feel-bear.pl 

Urządzenie posiada regulację głośności, oraz sensor ruchu, dzięki któremu odtwarzanie jest możliwe bez wielokrotnego włączania i wyłączania przytulanki. 

Misia należy prać ręcznie lub w pralce w temperaturze do 30 stopni, w trybie dla tkanin delikatnych. 

Do działania zabawki potrzebne są 3 baterie typu AAA, które nie są dołączone do zestawu. Dostawa jest wliczona w cenę.