Ten wyjątkowo oryginalny komplet sztućców wykonany jest ze szlachetnej stali nierdzewnej chromowo-niklowej. Ze względu na swoje intrygujące proporcje i wyszukane geometryczne kształty jest to propozycja dla osób, które lubią się wyróżniać.

Delikatne, smukłe trzonki kontrastują ze zdecydowanie masywniejszą zaokrągloną górną częścią. Mają w sobie wdzięk i elegancję, łączą lekkość i solidność. Są doskonale wyważone. Elegancja prostych form zawsze robi wrażenie, jednak w przypadku linii Esile sztućce dodają blasku wszystkiemu, co znajduje się na stole. Są również praktyczne i można je myć w zmywarce.

W zestawie 39-elementowym znajduje się: 6 noży stołowych, 6 widelców stołowych, 6 łyżek stołowych, 6 noży deserowych, 6 widelców deserowych, 6 łyżeczek do herbaty, widelec do serwowania, łyżka do serwowania, łyżka wazowa. Waga zestawu: 3,72 kg

Stal szlachetna AISI304

Wszystkie sztućce wykonane są z nierdzewnej stali AISI304. Jest to metal poszukiwany i ceniony ponieważ gwarantuje wytrzymałość, a także wysoką jakość użytkowania. Jest materiałem wyjątkowo odpornym na działanie bakterii i bardzo higienicznym.

Styl i ponadczasowe wzornictwo

Piękne sztućce dekorują i są nieodłącznym elementem idealnie nakrytego stołu. Smukłe kształty zestawu Philipiak Milano Esile doskonale komponują się zarówno z klasycznymi jak i nowoczesnymi zestawami porcelany Philipiak Milano. Uzupełnią i dodadzą efektywności także innym zestawom obiadowym. Pełny komplet Esile pozwoli na podanie każdego rodzaju potrawy bez sięgania po sztuciec spoza zestawu.

Ergonomia

Jedzenie to przyjemność. Wygodne operowanie sztućcami nabiera znaczenia kiedy podana na stół potrawa wymaga większego zaangażowania niż zwykle. Sztućce Esile są doskonale wyważone. Noże posiadają delikatnie ząbkowaną powierzchnię ułatwiającą krojenie mięs, a wielkość oraz profil łyżek i widelców sprawdzi się zarówno w rękach dziecka jak i osób starszych.

Sztućce Philipiak Milano

Sztućce Philipiak Milano z dumą kontynuuje najlepsze tradycje włoskiego rzemiosła. Tworzone w rodzinnych manufakturach są niezwykłym mariażem prostoty i funkcjonalności. Najwyższej klasy materiały, doskonałe proporcje, starannie wykończone detale i ergonomia to elementy, które tworzą ponadczasową elegancję włoskiego wzornictwa. Te właśnie standardy przyświecają naszej marce, której filozofia opiera się na prostocie. Wszak w niej kryje się prawdziwe piękno.