Wybierając się w podróż chcemy dotrzeć do celu szybko i bezpiecznie. Ten wyjątkowy amulet sprawi, że nasza droga będzie również komfortowa.

Dbamy o porządek w swoich domach, często zapominając jak ważne jest zachowanie czystości również w samochodzie. To przecież w aucie spędzamy sporą ilość czasu. Przemieszczamy się do pracy, na zakupy czy po prostu na weekendowy wypad za miasto. Aby jednak nasza podróż była komfortowa warto zadbać o wnętrze naszego auta i unoszący się w nim zapach. Nowy amulet od marki Dr. Marcus to specjalna linia odświeżaczy do samochodu, dzięki której pozbędziemy się nieprzyjemnego zapachu, a on sam przyniesie nam nie tylko szczęście, ale będzie też designerskim gadżetem.

Dlaczego Dr. Marcus?

Dr. Marcus to jeden z wiodących producentów odświeżaczy samochodowych, którego produkty dostępne są w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Kluczem do sukcesu marki jest zaspokajanie potrzeb klientów w zakresie dostarczania wyspecjalizowanych kosmetyków samochodowych, w tym również zapachów.

W plebiscycie Influencer’s Top 2020 nominowany do nagrody został amulet – zapach do auta Lucky Top. Ten oryginalny w swojej stylistyce odświeżacz świetnie pasuje na lusterko samochodowe oraz kratkę wentylacyjną. Innowacyjny materiał powoduje, że zapach uwalnia się stopniowo do 45 dni! Co więcej dostępny jest w 8 wersjach aromatyzacji i przynosi szczęście wszystkim kierowcom!

Amulet od Dr Marcus dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych
i zapachowych. Pasuje do każdego wnętrza, a jego nowoczesny kształt sprawia, że może być świetną ozdobą nie tylko na kratce wentylacyjnej.

Koszt jednego amuletu to 6,15 złotych. Wszystkie zapachy dostępne są na stronie Dr. Marcus.

Materiał powstał we współpracy z Dr. Marcus.