Marka High Care Polska – polski producent wysokiej jakości powłok i kosmetyków do pielęgnacji aut otrzymuje nominację Influencer’s Top 2020.

High Care oferuje szeroką gamę produktów najwyższej jakości, dokładnie przetestowanych, aby zaspokoić potrzeby entuzjastów detailingu samochodowego, a także wymagania profesjonalistów.

W High Care nie szczędzimy wysiłków ani kosztów, aby zapewnić Ci najbardziej innowacyjne rozwiązania, zawsze zapewniając wyjątkowe rezultaty i zadowolenie.  Naszym celem jest dostarczanie najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów po bardzo konkurencyjnych cenach. Cenimy Twój czas, dlatego zawsze możesz polegać na naszych produktach najwyższej jakości, a także na doświadczeniu zdobytym przez lata rozwoju i doskonalenia. 

High Care jest wynikiem naszej pasji i opiera się na wieloletnim doświadczeniu w profesjonalnym przemyśle detalingowym.

Każda pozycja w naszej ofercie jest zgodna z naszą misją dostarczania najlepszego produktu pod względem jakości, trwałości i łatwości użytkowania. Zostały one dokładnie przetestowane przez naukowców w laboratorium, a także przez profesjonalne firmy, zanim trafiy na rynek, aby zagwarantować Ci sprawdzone wyniki i bezdyskusyjną jakość.

Z przyjemnością przedstawiamy naszą nową linię kosmetyków premium. Specjalistyczne preparaty do czyszczenia i pielęgnacji kokpitów, elementów plastikowych, gum, tapicerek skórzanych oraz tapicerek tekstylnych/alcantary.

Czym się wyróżniają?

Zawierają biobójcze NANOSREBRO! Sprawdzą się doskonale w czyszczeniu i zabezpieczeniu zarówno Waszego auta jak i domu czy miejsca pracy.

Potwierdzono wieloma badaniami, że najważniejszą właściwością nanosrebra, będącą jednocześnie głównym kierunkiem rozwoju tej technologii, jest jego silne działanie biobójcze.

Skuteczność nanosrebra obejmuje likwidację przeszło 99,99% bakterii, grzybów i wirusów.

Działanie nanocząsteczek nie powoduje powstawania opornych na nie szczepów bakteryjnych, co jest problemem przy stosowaniu tradycyjnych środków, dodatkowo nanosrebro tworzy na czyszczonej powierzchni powłokę, chroniącą przed ponownym osiadaniem drobnoustrojów.

Nanostruktury srebra znalazły niezwykle szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia dzięki szczególnym właściwościom. Te dziedziny to między innymi medycyna i farmacja. W medycynie nanosrebro posiada ogromny potencjał aplikacyjny ze względu na właściwości przeciwdrobnoustrojowe. Jest ono wykorzystywane do dezynfekcji pomieszczeń medycznych i karetek, aby zapobiec zakażeniu pacjentów oraz personelu. [Family Medicine & Primary Care Review 2012, 14, 2: 155–159]

Dołącz do #HIghCareFamily

www.highcare.pl