Zastanawiasz się, jaka kamera samochodowa będzie dla Ciebie najlepsza?
Uwaga – mamy coś super wyjątkowego! 


W X edycji Plebiscytu Influencer’s TOP nominowany jest wideo rejestrator Prido X6 GPS.

Poznaj wszystkie jego funkcje

Prido X6 GPS to model, który z pewnością spełni wszelkie Twoje oczekiwania.
Profesjonalna  kamera samochodowa w lusterku z kamerą cofania i modułem GPS w zestawie.
Po jej podłączeniu od razu możesz nagrywać materiał zarówno z przodu jak i z tyłu Twojego auta, a także zbierać dane o lokalizacji i szybkości poruszania się pojazdu podczas pokonywania trasy.
Mimo, że rejestratory mogą kojarzyć się głównie z męskim światem, ten model jest często wybierany przez kobiety. Jego obsługa jest niezwykle prosta i intuicyjna, a wygląd pociągający. Poradzi sobie z nim dosłownie każdy. Dlatego też można śmiało powiedzieć, że jest modelem rodzinnym. Doskonale łączy potrzeby wszystkich, którzy go użytkują. 


Kamera samochodowa Prido X6 GPS posiada w zestawie moduł Prido GPS M1.
Dzięki niemu Twój wideorejestrator będzie zbierał dane lokalizacyjne trasy oraz wyświetlał prędkość, z jaką poruszałeś/ -aś się w danym momencie nagrania. Takie dane mogą być niezbitym dowodem na Twoją niewinność w momencie, kiedy podczas jazdy dojdzie do niepożądanego wypadku lub innego incydentu drogowego (szczególnie przy planowaniu ważnych podróży możesz mieć gwarancję spokoju). Cały ekran kamery samochodowej to dotykowy panel o przekątnej 9,66 cala. Dzięki temu z łatwością dostrzeżesz na nim każdy interesujący Cię szczegół zarówno w trakcie cofania, jak i w trakcie zmiany ustawień wideorejestratora, czy też przeglądania nagrań zarejestrowanych przez kamerę samochodową. Ekran posiada wysoką rozdzielczość, dopasowaną jasność i błyskawicznie reaguje na każde dotknięcie. Jeśli nie chcesz, aby w czasie jazdy Twoja kamera wyświetlała obraz możesz go wygasić i używać kamery tak, jak klasycznego lusterka wstecznego, ponieważ Prido X6 GPS posiada na powierzchni lustrzaną, antyrefleksyjną powłokę.


Kamera samochodowa z kamerą cofania
W zestawie z kamerą samochodową Prido X6 GPS otrzymujesz kamerę tylną, która po prawidłowym montażu może pełnić funkcję kamery cofania. Oznacza to, że po podłączeniu jej do reflektora wstecznego auta na ekranie wideorejestratora Prido X6 GPS automatycznie wyświetli się obraz z tylnej kamery wzbogacony o linie, które ułatwią wykonanie manewrów cofania i parkowania.

Zachęcamy do obejrzenia wideorecenzji zrealizowanej przez Redakcję benchmark.pl
I życzymy zawsze bezpiecznej podróży.

Artykuł powstał we współpracy z marką Prido.