Tygryski chrupią bardziej w Plebiscycie Influencer’s TOP 2020, czyli nominacja dla Tygrysków chrupek i pałeczek BIO w folii biodegradowalnej!

Cześć Kochani!

Z tej strony Wasz Tygrysek. Jak dobrze wiecie, jestem eko… eko – nakręcony Dbanie o środowisko, to nie tylko moje hobby, ale przede wszystkim moja misja!

W Plebiscycie Influencer’s TOP zostały nominowane nowe Tygryski BIO w folii biodegradowalnej – czyli takiej, która bardzo szybko się rozkłada i może być kompostowana. Musicie wiedzieć, że wprowadziliśmy tę folię jako absolutnie pierwsi! Dodatkowo nasza firma ogranicza zużycie folii w innych produktach. Dbamy również o środowisko poprzez wybór składników, z których wytwarzamy nasze BIO chrupki. Używamy tylko tych od sprawdzonych dostawców. Certyfikat „zielonego listka”, którym się szczycimy, potwierdza, że nasz produkt spełnia restrykcyjne normy i powstaje zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Tygryski nie tylko chrupią bardziej, ale są też bardziej EKO!

Chcę Was dziś namówić, byście dołączyli do Tygryskowej EKO drużyny. Aby trochę uprościć Wam zadanie, poniżej podaję fajne patenty na to, by zacząć zmieniać świat wokół siebie. Co jakiś czas, będę się do Was odzywał i przypominał najważniejsze eko-zasady. Spodziewajcie się też przesyłek ode mnie, które mam nadzieję zainspirują Was do bycia jeszcze bardziej EKO. Zobaczycie, jakie to łatwe i przyjemne. To dopiero początek naszej wspólnej przygody, czekajcie na moje kolejne pomysły. Ja nie mogę się już doczekać!

To, co? Gotowi na misję Ziemia? Jeśli tak, to ruuuuuszamy ! 🙂

  1. Plastik nie jest fantastic 😉 Pożegnaj plastikowe słomki i kubeczki. Nie kupuj napojów w plastikowych butelkach. Do szkoły, na spacer i na wycieczkę zabierz wodę w bidonie.
  • Pamiętaj, że plastikowe reklamówki są prawdziwą zmorą dla naszego środowiska! Na zakupy zabieraj zawsze torby ekologiczne np. uszyte z bawełny.
  • Troszcz się o przyrodę i dowiedz się o niej jak najwięcej. Najlepiej odkrywaj jej tajemnice z bliska. Z nadejściem wiosny, postarajmy się wspólnie zadbać o pszczoły. Może zasiejemy razem łąkę kwietną na balkonie? Gdy łąka rozkwitnie pięknymi kolorami, stanie się prawdziwą stołówką dla tych pożytecznych owadów! A prosty domek dla pszczół murarek będzie idealnym schronieniem dla nich.
  • Nie kupuj wciąż nowych zabawek. Zostań zabawkowym twórcą! Możesz tworzyć je ze ścinków, kartonów, pustych pudełek i innych przedmiotów, które dzięki Tobie dostaną drugie życie.

Artykuł powstał we współpracy z marką Tygryski

www.facebook.com/Tygryski

www.instagram.com/naszetygryski