Przywiązujesz szczególną uwagę do tego co jesz? Szukasz produktów, które w swoim składzie będą zawierały tylko najlepsze składniki? Brak konserwantów, barwników czy innych niekorzystnych dodatków to dla Ciebie priorytet? Spróbuj nowych dżemów BIFIX bez dodatku cukru i odkryj pełnię lata!

Poznajcie w kolejnej odsłonie Plebiscytu Influencer’s TOP2021 nominowany produkt BIFIX –  dżem TRUSKAWKA bez dodatku cukru.

Dżem truskawkowy bez dodatku cukru to jeden z 3 smaków dżemów, w których zamiast białego cukru znajdziesz naturalną słodycz z dojrzałych owoców i liści stewii. To idealna alternatywa dla dzieci, diabetyków oraz osób, które przywiązują szczególną uwagę do ograniczenia cukru w swojej diecie. Soczyste truskawki pochodzą z  własnych plantacji producenta lub od sprawdzonych, polskich rolników.

Dżem truskawkowy przygotowany według oryginalnej receptury, z niezwykłą starannością, z najlepszej jakości, wyselekcjonowanych, dużych kawałków owoców truskawki, bez dodatku cukru! Niepowtarzalny smak i aromat zamknięte w małym słoiczku. Zerwij z rutyną i zrób coś pysznego z  dżemami BIFIX. To samo zdrowie!

Artykuł powstał we współpracy z marką BIFIX