angadu – korepetycje z angielskiego w nowym wydaniu – nominacja Influencer’s Top 2021

Co to jest angadu?

Projekt angadu powstał jako odpowiedź na potrzeby młodzieży szkolnej w wieku od czwartej klasy szkoły podstawowej do końca szkoły średniej i ich problemy w nauce gramatyki.

Jest to szybkie i łatwo dostępne wsparcie w zakresie przyswojenia programu nauczania, przygotowania do sprawdzianów, pomocy w odrabianiu zadań domowych, ale przede wszystkim, w praktycznym opanowaniu gramatyki angielskiej dla osiągania własnych celów. Dzięki angadu gramatyka angielska przestaje zniechęcać

Jak to wygląda?

Jest to kilkadziesiąt krótkich filmów o długości od kilku do kilkunastu minut), z których każdy bardzo obrazowo i przystępnie omawia jedno ważne zagadnienie. Filmy zawierają liczne zdjęcia, które obrazują zagadnienia i dodatkowo angażują odbiorcę, a treści przedstawione są językiem zupełnie innym niż w szkole. Np. niewiele mówiące „czasowniki posiłkowe” to u nas „superczasowniki” – mają ponadprzeciętne właściwości i pomagają innym 🙂

Filmy podzielone są na moduły tematyczne takie jak np. Własne zdanie po angielsku, Zawsze w dobrym czasie, Warto znać i używać, itd.

Na koniec jest możliwość sprawdzenia i utrwalenia umiejętności w możliwych do wydruku krótkich ćwiczeniach z omówionymi odpowiedziami.

Dlaczego angadu do świetna alternatywa (lub uzupełnienie) do kursów językowych i szerokodostępnych materiałów w internecie?

  • Nauka nie polega na przerabianiu kolejnego podręcznika, czyli metodzie, która często słabo się sprawdza
  • Tematyka nawiązuje bezpośrednio do najważniejszych treści programowych
  • Lekcje dostępne są od ręki, na telefonie, tablecie lub komputerze bez ograniczeń i konieczności umawiania się na spotkania oraz związanych z tym kosztów
  • Filmy mogą być odtwarzane pojedynczo, w zależności od aktualnego problemu, ale wszystkie tworzą także logiczną całość, która jest wspaniałą podstawą rzeczywistej samodzielności językowej.
  • Cały projekt został wymyślony i stworzony przez doktora lingwistyki stosowanej z dwudziestoletnim stażem w tworzeniu kursów i nauczaniu.

Jak to działa w praktyce?

Zakup usługi dokonywany jest jednorazowo na stronie angadu.pl, a dostęp do treści przyznawany jest bez ograniczeń na cały rok.

Dodatkową funkcją, która jest w fazie przygotowań i będzie dostępna od września 2021, jest zdalna pomoc w pracach domowych.