Polska marka Bliss powstała z pasji i miłości do mody. Zdaniem twórców: motywacje do działania daje nam chęć tworzenia produktów, które są nietuzinkowe, eleganckie, funkcjonalne a zarazem podkreślające kobiecość. Chcieliby, aby w ich projektach każda kobieta czuła się wyjątkowo, podkreślając wszystkie swoje walory.

Każdy produkt Bliss jest starannie przemyślany, personalizowany co czyni go niepowtarzalnym i wyjątkowym. Wszystkie surowce i materiały są dobieranie z najwyższą dbałością. Ważnym elementem w doborze przędzy jest skład, co zapewnia trwałość i najwyższa jakość naszych projektów. Za główny cel marka stawia sobie komfort i zadowolenie klientek aby za każdym razem, gdy założą nasz produkt, czuły się spełnione, eleganckie i z klasą.

Wczoraj miał miejsce event, który zorganizowaliśmy dla marki Bliss.

Zobaczcie gości naszego wydarzenia, które zostało zorganizowane pięknej przestrzeni CENTRUM KREATYWNOŚCI TARGOWA W WARSZAWIE. Gościem specjalnym wydarzenie była Ewelina Rydzyńska – stylistka i kreatorka wizerunku. Na zakończenie odbył się warsztaty kolażu analogowego poprowadzone przez Kingę z https://www.instagram.com/kocollage/

bliss

artykuł powstał we współpracy z marką BLISS

K