Zabiegiem, który uwielbiają nowoczesne kobiety jest mezoterapia, gwarantująca widoczne efekty już po pierwszym użyciu. Jest całkowicie bezpieczna i ma dobroczynne właściwości dla naszej skóry.

Innowacyjny preparat do mezoterapii  Neauvia Organic Hydro Deluxe to organiczny, wchłanialny preparat najnowszej generacji o potwierdzonym klinicznie bezpieczeństwie stosowania. Neauvia Organic Hydro Deluxe jest połączeniem naturalności i zaawansowanej technologii. Produkt jest dobrze tolerowany przez organizm ludzki co potwierdzają przeprowadzone badania kliniczne. Mezoterapia Neauvia już po pierwszym zabiegu daje efekt wyraźnego nawilżenia i zagęszczenia skóry, oraz napięcia i pobudzenia do produkcji kolagenu.

Neauvia Organic Hydro Deluxe posiada innowacyjny skład, który wpływa na jakość zabiegu. Przede wszystkim zawiera najczystszą formę kwasu hialuronowego, który dodatkowo występuje w najwyższym stężeniu na rynku 18 mg/ml.  Marka wykorzystała nowatorską technologię pozyskania kwasu, która przebiega wyłącznie w środowisku wodnym, bez użycia chemicznych rozpuszczalników, co właśnie gwarantuje otrzymanie najczystszej postaci kwasu. Marka zastosowała tę metodę ze względu na zwiększone bezpieczeństwo stosowania.

Kolejny składnik to hydroksyapatyt wapnia w stężeniu 0,01%, biostymulator, naturalnie występujący w organizmie, który pobudza skórę do produkcji kolagenu. Połączenie kwasu hialuronowego i  hydroksyapatytu widocznie poprawia elastyczność i gęstość skóry, nadając jej blask i rozświetlenie.

Preparaty Neauvia Organic Hydro Deluxe można stosować do korekty zmarszczek i polepszenia nawilżenia skóry. Dla uzyskania optymalnych rezultatów należy przyjąć serię 3-4 zabiegów w odstępach 3-tygodniowych. Po zakończeniu serii warto jest zaproponować pacjentowi zabieg „przypominający” po pół roku od zakończenia terapii aby utrzymać efekt jeszcze dłużej. Nie należy podawać go w czerwień wargową.

Neauvia Organic Hydro Deluxe XL – 5 ml w jednej ampułce daje możliwość przeprowadzenia zabiegu mezoterapii również na ciało, 5ml koktajlu można wykorzystać także w okolicach szyi, dekoltu i dłoni. Produkt może być doskonałą bronią w walce z rozstępami i wiotką skórą.

Przed zabiegiem przeprowadzony jest wywiad, następnie wykonany jest demakijaż i ogólna diagnoza. Lekarz wspólnie z pacjentem ustala jakich efektów oczekuje pacjent, wybierana jest odpowiednia pojemność preparatu. Aby zabieg przebiegł komfortowo lekarz może zaproponować użycie znieczulenia. Zabieg polega na ostrzykiwaniu czyli iniekcji, trwa 5-10 minut w zależności od rodzaju zabiegu i  części ciała.

Neauvia jest dostępna w renomowanych klinikach medycyny estetycznej.