Świąteczne zakupy to duży wydatek, ale jest sposób, aby kupując stać się bogatszym. Ktoś kiedyś powiedział, że “podróżowanie to jedyna rzecz, którą kupujesz i sprawia, że stajesz się bogatszy.” Zgadzamy się z tym w stu procentach. A jeżeli podróżujesz z najbliższymi – zyskujesz podwójnie. Sieć hoteli Vienna House słynie z niestandardowych pomysłów i inspiruje do nieustannego odkrywania. Teraz zachęca do zejścia z utartego szlaku, skorzystania z promocji 25% Hidden Secrets i podarowania zimowej wyprawy najbliższym.

Same Maszkety w Katowicach, Muzeum Neonów w Warszawie czy podziemny Berlin – to pierwsze turystyczne porady #hiddensecrets, jakie znajdziesz na Instagramie sieci Vienna House. W czasie zimowej kampanii Hidden Secrets sieć podzieli się wieloma ciekawostkami, które można zwiedzić w destynacjach, gdzie sieć ma swoje hotele. W Warszawie zachęca do odwiedzenia również Królewskiego Ogrodu Świateł z zapierającymi dech w piersiach mappingami 3D, jak również olśniewających iluminacji na Starym Mieście, gdzie można też pojeździć na łyżwach wokół syrenki. Oczywiście Warszawa kryje o wiele więcej sekretów, ale o nich dowiesz się, gdy zarezerwujesz nocleg w ramach promocji Hidden Secrets. Otrzymasz zniżkę 25% na noclegi oraz dostęp do specjalnych ofert dla wtajemniczonych. Tak więc Twój prezent nie tylko będzie oryginalny, ale również tańszy.

Noclegi ze zniżką 25% i ofertami #speakeasy

Korzystając z tej promocji, po przyjeździe do Vienna House Mokotow Warsaw otrzymasz specjalny klucz, który możesz wymienić na dostęp do unikalnych ofert oraz turystycznych sekretów – “hidden secrets” . Może to będzie specjalny drink w barze, a może danie w restauracji spoza menu. O tym, co czeka na Ciebie w hotelu, dowiesz się dopiero po przyjeździe. Zgodnie z ideą #speakeasy – barów dla wtajemniczonych, które nie mają szyldów i wymagają hasła, żeby do nich wejść. Ta moda dopiero dociera do Polski, a Vienna House przeciera nowe szlaki.

Co więcej, dostajesz również możliwość wygrania kolejnego pobytu w Vienna House. Jeżeli podzielisz się swoimi turystycznymi sekretami w social mediach i otagujesz zdjęcie hashtagiem #whatsyourhiddensecret i #spekeasy (oraz @vienna.house.stories na Instagramie), masz szansę wygrać dwudniowy pobyt ze śniadaniem i kolacją w wybranym hotelu Vienna House. Jak wygrasz – voucher może być prezentem na dzień kobiet czy dzień dziecka. Chodzi o to, żeby zbierać doświadczenia i dzielić się nimi z innymi. Bo „podróżować to żyć”, jak mówił Hans Christian Andersen.

Ofertę Hidden Secrets można rezerwować online na stronie www.viennahouse.com do 2 lutego 2020 roku. Oferta jest dostępna we wszystkich hotelach Vienna House biorących udział w promocji pod warunkiem dostępności. Dotyczy pobytów do 29 marca 2020. Jeżeli nie znasz dokładnego terminu wyjazdu, możesz sprezentować najbliższym spersonalizowany, zaprojektowany przez Ciebie voucher do hoteli sieci, który również jest dostępny na stronie www.viennahouse.com.

Więc podążaj za słowami Jacka Kerouaca i „żyj, podróżuj, przeżywaj przygody, błogosław i niczego nie żałuj.”

Kilka słów o Vienna House Mokotow Warsaw i Vienna House

W Vienna House liczy się niekończące się odkrywanie, europejska atmosfera i nowoczesna gościnność. Sieć koncentruje się na miejskich i biznesowych hotelach w Europie, jednak w grupie są też resorty, a niebawem sieć wkroczy do Azji. Jest siecią przyjazną rodzinie. Należą do niej unikalne obiekty linii Vienna House, swobodne i naturalne Vienna House Easy, rewolucyjne Vienna House R.evo i butikowe Townhouse. W Polsce sieć posiada aktualnie 4 hotele Vienna House (Vienna House Andel’s Cracow i Lodz, Vienna House Mokotow Warsaw i Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje) oraz 2 obiekty Vienna House Easy (w Krakowie i Katowicach). W 2022 r. planowane jest otwarcie Vienna House Easy Wroclaw.

Vienna House Mokotow Warsaw jest hotelem biznesowo-lifestyle’owym o wysokim standardzie, który mieści się w samym sercu warszawskiej dzielnicy biznesowej. Jego wystrój nawiązuje do przemysłowej przeszłości regionu. We wnętrzach widoczne są inspiracje przyrodą i nowoczesnymi trendami. 164 pokoje, w tym 44 o podwyższonym standardzie, strefa spotkań o powierzchni 180 metrów kwadratowych, przemyślane lobby ze strefą coworkingową i restauracja Greenhouse z bujną roślinnością w pełni odzwierciedlają atmosferę hoteli Vienna House. W restauracji dostępne są też lunche regionalne – w każdym tygodniu w menu potrawy w innego regionu Polski

 

Artykuł powstał we współpracy z Vienna House: www.viennahouse.com