Najmocniejsza bezprzewodowa ładowarka na rynku w kompaktowym rozmiarze pozwoli Ci czuwać nad stanem baterii i pilnować, aby urządzenie elektroniczne było zawsze gotowe do pracy. Gadżet 2w1 ma dwa porty ładujące, a więc jego funkcjonalność automatycznie wzrasta. 

NOMINACJA INFLUENCER’S TOP DLA BASEUS POLSKA ZA ŁADOWARKĘ !

Specyfikacja:

  • Marka: Baseus
  • Model: BS-W508
  • Wejście: Typ-C
  • Prąd wejściowy: DC 9V/2A Max.
  • Kompatybilność: Ładuje urządzenia w technologii QI
  • Rozmiar: 160x80x7,3mm
  • Waga: 130,3g

Podwójne ładowanie

Ta ładowarka Baseus została wyposażona w dwa porty ładowania. Dwie niezależne cewki indukcyjne pracują szybko i precyzyjnie, nie zakłócając sobie nawzajem sygnałów. Wysoka moc równa 24W pozwala na efektywne ładowanie baterii w najpopularniejszych urządzeniach, przede wszystkim smartfonach. To spora oszczędność czasu, gdy równolegle możesz naładować np. telefony Huawei o mocach 10W i 5W lub w innych konfiguracjach, np. iP 7,5W i 2,5W

Ładowarka sieciowa w zestawie

Dla osiągnięcia najlepszych efektów podłącz ładowarkę bezprzewodową do dołączonej do zestawu ładowarki sieciowej. Obsługuje ona szybkie ładowanie z prądem wyjściowym minimum 2 A. Ładowanie bezprzewodowe będzie przebiegać z największą dostępną mocą.

Automatyczne uruchamianie

Dzięki zastosowanej w urządzeniu technologii QI, ładowanie zaczyna się w ciągu 0,1 sekundy od momentu, aż zbliżysz do niego telefon. To duża wygoda, że nie musisz podłączać kabli ani uruchamiać stosownych aplikacji. 

Solidne wykonanie

Do wykonania tego gadżetu Baseus zastosował stopy lotnicze, które pozwalają na bardziej efektywne ładowanie w niskich temperaturach. Aluminium gwarantuje stabilny przepływ energii, bez przerw czy zwolnień. Utrzymywane jest stałe tempo pracy bez ryzyka przegrzania i jego następstw.

Ergonomiczny kształt i zastosowanie takich elementów jak odporna na zużycie piankowa poduszka o właściwościach antypoślizgowych czy matowa warstwa oleju na wklęsłej podstawce zapewniają telefonowi optymalną stabilizację podczas ładowania. 

Designerski wygląd

Trudno zignorować wygląd tego gadżetu. Do jego produkcji wykorzystano szkło hartowane o efekcie lustra. Przejrzyste elementy na panelu sprawiają, że widoczne jest wyposażenie sprzętu, a więc chip, obwód bezpieczeństwa i inne komponenty. Produkt o minimalistycznym designie ma ukryte wejście typu-C, które jest kompatybilne z najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku. Pozwala na stabilne i efektywne ładowanie.

Dodatkowo produkt ma podświetlenie LED, które nie tylko zdobi go, ale też spełnia praktyczną funkcję:

  • stan czuwania — światło stałe 
  • stan pracy — wolne migotanie,
  • obecność metalowego ciała obcego — szybkie migotanie.

Pod względem rozmiaru gadżet jest kompaktowy i bardzo cienki. Szerokość wynosząca zaledwie 8mm pozwala wsunąć go w każdą kieszeń i zawsze mieć przy sobie.

Zabezpieczenia

Producent zastosował aż 6 zabezpieczeń, które znacznie podnoszą komfort korzystania z ładowarki. Dotyczą one ochrony przed przegrzaniem, przeciążeniem, obecnością ciała obcego, przepięciem czy też polem elektromagnetycznym. To możliwe dzięki zastosowaniu takiej funkcji jak automatyczne przechodzenie w stan uśpienia po pełnym naładowaniu telefonu, co pozwala oszczędzać baterię i chronić przed przegrzaniem.

W ładowarce wbudowano ochronę przed przegrzewaniem. Dzięki temu, że podczas pracy generuje niższe temperatury niż urządzenia w poprzednich wersjach, ryzyko powstania ognia czy stopienia obudowy praktycznie nie istnieje nawet przy długim ładowaniu.

Kompatybilność

Nowoczesny standard ładowania QI znajduje coraz więcej zastosowań w urządzeniach elektronicznych. Czołowi rynkowi producenci wyposażają w tę funkcję swoje smartfony, a są wśród nich takie marki jak Apple, Samsung, Huawei czy Xiaomi. Nadaje się też do ładowania innych akcesoriów elektronicznych, w tym słuchawek AirPods.