Tous Your Moments

Marka Tous może pochwalić się nowym zapachem – Tous Your Moments. Odbiorcą zgodnie z założeniami firmy ma być kobieta aktywna, kreatywna, zabawna, entuzjastyczna, szczęśliwa i kochająca wszystkich wokół. Sprawdź czy jest to zapach dla ciebie! 

Tous Your Moments powstało dzięki współpracy Veronique Nyberg i Violaine Coollas. Stworzyły one zapach Foral Chypre, który łączy w sobie zapach owoców, liliowy zapach doliny z nutami Patchouli i Piżma. Są to dynamiczne i rewitalizujące perfumy zapachowe świetnie łączące w sobie koktajl z owoców i przypraw. Mają one potężną moc dzięki połączeniu wspomnianych owoców jak jagody, morele, mandarynki z kardamonem. Sercem zapachu są kwiatowe nuty arabskiego jaśminu, lilii, aksamitnej peonii przeplatane nutą zapachową białego piżma, amazońskiej patchouli.

Tous Your Moments to perfumy dla kobiet aktywnych, odważnych i zdecydowanych. Jak wspominają twórcy zapachu odbiorcą nowego oblicza perfumów Tous mają być panie, które chcą dzielić się swoimi doświadczeniami oraz pasjami z innymi. To zapach dla kobiet pomysłowych, kreatywnych, które mają tysiąc pomysłów na minutę, ale chcą się nimi dzielić z otaczającymi je osobami. To też zapach dla tych pań, które otaczają się ogromną liczbą przyjaciół, równie aktywnych jak ona.

Charakter zapachu oddaje również nietuzinkowa butelka. Jest ona ekspresyjna i pełna optymizmu, a jej neonowy kolor przyciąga wzrok. Wszystkie zatyczki TOUS są w kolorze srebrnym tak jak miś który otula butelkę i jeszcze raz pokazuje że miś jest amuletem, emblematem, talizmanem i symbolem marki. Kształt butelki został powtórzony tak jak w poprzednich dwóch zapachach: LOVE i HAPPY. Perfumy są zapakowane w piękne białe pudełko z wytłoczonym logotypem. Logo Your Moments jest w tym samym neonowym kolorze co butelka co dopełnia całości projektu.

Tous Your Moments

 Sprawdź nowy produkt marki Quiskin.