musujące kule

Znany producent tequili Patron zaprezentował musujące kule, które w magiczny sposób zmieniają alkohol w pysznego i wyjątkowego drinka. Odtąd nie będziesz musiała miksować kilku składników, znać przepisów na drinki. Wystarczy rozpuścić kule w alkoholu i gotowe!

Musujące kule to nowość, która pozwoli w szybki i wygodny sposób przygotować ulubionego drinka. Firma Patron z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Margarity, który przypada na 22 lutego, stworzyła kule przypominające te do kąpieli. Wystarczy rozpuścić ją w zimnej tequili, a uzyskamy pyszny drink o  fluorescencyjnym kolorze i smaku margarity, marakui i jalapeño, liczi i nasion chia, herbaty śliwkowej czy marmolady pomarańczowej z cherry. Z kul można przygotować również drinki bezalkoholowe. Wystarczy rozpuścić je w szklance wody i pyszny napój gotowy! 

Musujące kule jak zapewnia producent są przygotowane z naturalnych składników. Drinków na bazie musujących kul można spróbować jedynie w barze Norwood w Nowym Yorku. Koszt margarity przygotowany na bazie bath bombs to 30$.

Wypróbuj przepis na syrop imbirowy.