W poniedziałek 17 września odbył się trening z Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim. Cel był jeden: jak utrzymać zbudowaną formę i przygotować się do jesieni. Organizatorem wydarzenia był portal Allaboutlife.pl 🙂

Kasia Dziurska to mistrzyni świata w fitness i trenerka personalna oraz finalistka ostatniej edycji ,,Tańca z Gwiazdami’’. Jej partner Emilian Gankowski to czynny zawodnik federacji Musclemania w Polsce i za granicą. W tym roku był bezkonkurencyjny, we wszystkich zawodach w których brał udział. Aktualnie przygotowuje się do kolejnych występów i jako jedyny Polak będzie reprezentował nasz kraj w Berlinie i Las Vegas.

Kasia z Emilianem pokazali ćwiczenia, które pomogą zadbać o formę na nadchodzącą jesień! Odbyła się też premiera kanału na You Tube Kasi i Emiliana.

Po treningu był czas na indywidualne konsultacje i rozmowy. Gośćmi specjalnymi imprezy byli: Beata Tadla, Ewa Szabatin, Paulina Koziejowska.

Zobaczcie relację z wydarzenia:

 

Trening z Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim

Trening z Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim

Trening z Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim

Trening z Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim

Emilian Gankowski

Emilian Gankowski

Paulina Koziejowska i Beata Tadla

Paulina Koziejowska i Beata Tadla

Trening z Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim

 

Beata Tadla

Beata Tadla

Paulina Koziejowska

Paulina Koziejowska

Beata Tadla

Trening z Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim

Sponsorzy:

Firma SHARP to producent m.in inteligentnych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza z technologią Plasmacluster.

Urządzenia wyróżnia maksymalna wydajność, inteligentna funkcjonalność, innowacyjne rozwiązania, cicha praca oraz  fantastyczny design. Inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza marki SHARP są dystrybuowane w Polsce przez firmę Vestel.

Marwit – uznany polski producent zdrowych soków, zup i przekąsek,obecny na rynku już od 25 lat.

Naturalne soki Marwit produkowane są z najwyższej jakości warzyw, pochodzących wyłącznie z polskich upraw. Świeże soki Marwit  nie zawierają konserwantów i sztucznych barwników.

Orientana to polska marka kosmetyków naturalnych stworzonych na bazie roślin azjatyckich oraz w oparciu o wiedzę i kulturę Azji.

Kosmetyki nie zawierają szkodliwej chemii oraz niedozwolonych substancji pochodzenia zwierzęcego, nie są testowane na zwierzętach.

 

Miód Malina Witamina to całkiem nowy koncept suplementów z mega dawkami witamin.

Suplementy te są po pierwsze w syropie, ręcznie robione, surowe, niepasteryzowane, bez konserwantów, bez GMO, mają krótki termin ważności, a w składzie tylko i wyłącznie naturalne produkty z Polski (miód z Warmii, ekologiczne maliny). Ponieważ syropy stworzyła mama dla swojej czwórki dzieci, chciała żeby każdy składnik już sam z siebie leczył, ale też – co równie ważne, żeby one dzieciom smakowały.

Oway jest pierwszą profesjonalną firmą trychologiczną na świecie i w Polsce, stosującą esencjonalne oleje, hydrolaty, składniki aktywne i czyste ekstrakty roślinne pochodzące z własnych organicznych i biodynamicznych upraw.

Produkty Oway działają na włosy i skórę głowy , posiadają specjalne programy leczenia i pielęgnacji.

Marka Bi-es stworzyła linię zapachów NUMBERS COLLECTION przy, której tworzeniu jedną z inspiracji były portrety numerologiczne.

Twórcom NUMBER COLLECTION zależało aby każdy zapach miał swój unikalny kod DNA. Aby perfumy były odzwierciedleniem innej liczby… innego zbioru cech charakteru. Dlatego właśnie jedne z nich są energetyczne i mocne jak numerologiczna 1 czy 3.  Inne zaś delikatne i otulające jak 9. NUMBERS COLLECTION to unikalna kolekcja aż ośmiu zapachów dla kobiet   i mężczyzn. Dla osób, które traktują perfumy jak dopełnienie swojej osobowości.

Ensoel Polska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń elektronicznych do elektropunktury (EAV) o nazwie AM Scan.

Urządzenia przeznaczone są do testowania metodą Volla i Vega-test. Produkują aparaty emitujące częstotliwości rezonansowe według wynalazków min. Huldy Clark, Raymonda Rife’a, Boba Becka oraz wykonujące biorezonans pasywny, aktywny i ekspresowe skanowanie ciała człowieka.

Przygotowaliśmy również zdrowy catering – pyszne sałatki i sosy.

Na bazie produktów Krasnystaw, Lazur i paluszków krabowych Surimi od Vici, które są niskokaloryczne i nie zawierają cholesterolu i z powodzeniem mogą zastąpić rybę czy mięso i są gotową przekąską.